KONST / Litografier / Grafiskt blad 14193012
*
nr 1419 3012
Anette Claesson
(f. 1966), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Orkide". Signerad, numrerad 8/25. Bildmått: 27x27cm, bladets mått: 40x39 cm, oramad
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 september 2021
kl 20:18:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/9 15:52:25
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Anette Claesson
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Läs mer om Anette Claesson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anette claesson bildmått: 27x27cm gicléetryck kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Anette Claesson
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Läs mer om Anette Claesson
nr 1419 3012
Anette Claesson
(f. 1966), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Orkide". Signerad, numrerad 8/25. Bildmått: 27x27cm, bladets mått: 40x39 cm, oramad
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
| Utrop: | 700 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 september 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/9 15:52:25 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Anette Claesson
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.Läs mer om Anette Claesson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anette claesson bildmått: 27x27cm gicléetryck kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



