ART / Misc. paintings / Graphic art 15543227
nr 1554 3227
GRAPHIC ART
Efter Matisse, "Blue Nude". Tryckt signatur, ej numrerad. Sheet: 49x37 cm, outer dimensions including frame: 45x55 cm. No signature,
Efter Matisse, "Blue Nude". Tryckt signatur, ej numrerad. Bladets mått: 49x37 cm, yttermått inklusive ram: 45x55 cm. Ej signerad
800
SEK 1000
Monday August 7 2023
at 20:49:40
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr