Ã–VRIGT / Diverse / Grafiskt blad 15936004

nr 1593 6004

Anna Mizak

(f. 1939), Sverige

Grafiskt blad, "Sitt". Signerad, numrerad 57/100. Bildmått: 29x21cm, yttermått inklusive ram: 41x32cm

Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 januari 2024
kl 20:20:24

28/1 23:34:57 1      Vinnande bud

Anna Mizak

Läs mer om Anna Mizak