ART / Lithographs / Grafiska blad i mapp 12012294
nr 1201 2294
Grafiska blad i mapp
+ häfte, Adolf Hallman (1893-1968). "Världsstad", 7 blad, 1950, ej sign / numrerade, sheet: , sheet: 60x41,
+ häfte, Adolf Hallman (1893-1968), "Världsstad", 7 blad, 1950, ej sign / numrerade, bladets mått: , bladets mått: 60x41
600
SEK 1700
Monday September 3 2018
at 20:26:04
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.600 kr