KONST / Litografier / Grafiska blad 16583261

nr 1658 3261

Grafiska blad

6 st, Fredmans epistlar, yttermått inklusive ram: 22x25 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 november 2024
kl 18:34:34

15/11 17:02:09 1      100 kr
16/11 08:01:47 2      Vinnande bud