Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Graphic art 17409198



*

nr 1740 9198


GRAPHIC ART

miscellaneous, Eftertryck, including Rom efter Piranesi, oramade lösa blad, sheet: 21x14 - 35x45,


diverse, Eftertryck, bland annat Rom efter Piranesi, oramade lösa blad, bladets mått: 21x14 - 35x45 cm. Ej signerad


Withdrawn

Auction date:

Monday November 17 2025
at 18:34:36


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: eftertryck etsningar grafik grafiska blad




Ladda ner broschyr