ART / Etchings etc / Graphic art 17409198
*
nr 1740 9198
GRAPHIC ART
miscellaneous, Eftertryck, including Rom efter Piranesi, oramade lösa blad, sheet: 21x14 - 35x45,
diverse, Eftertryck, bland annat Rom efter Piranesi, oramade lösa blad, bladets mått: 21x14 - 35x45 cm. Ej signerad
Withdrawn
Auction date:
Monday November 17 2025
at 18:34:36
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eftertryck etsningar grafik grafiska blad
-
7068 COLOUR ETCHING
Svenerik Jakobsson (b. 1934). Signed, numbered 11/..//
Present: SEK 800
Auction ends
today
19 jan at 20:47
*
GRAPHIC ART
nr 1740 9198
GRAPHIC ART
miscellaneous, Eftertryck, including Rom efter Piranesi, oramade lösa blad, sheet: 21x14 - 35x45,
diverse, Eftertryck, bland annat Rom efter Piranesi, oramade lösa blad, bladets mått: 21x14 - 35x45 cm. Ej signerad
Withdrawn |
|
| Auction date: |
Monday November 17 2025 |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eftertryck etsningar grafik grafiska blad
-
7068 COLOUR ETCHING
Svenerik Jakobsson (b. 1934). Signed, numbered 11/..//
Present: SEK 800
Auction ends
today
19 jan at 20:47



