KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7495550

nr 749 5550

Gouache

Kina, signerad, Barn med fjärilshåvar, 50 x 60

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 mars 2012
kl 19:16:29

26/3 14:51:45 1      100 kr
26/3 19:10:35 2      Vinnande bud

Gouache