UR & KLOCKOR / Golvur / Golvvas 16165428

nr 1616 5428

Marian Zawadzki

(1912-1978), Sverige

Golvvas, Tilgman Keramik, Signerad, daterad 1966. Höjd: 56 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 april 2024
kl 19:45:26

26/4 13:00:16 1      300 kr
29/4 19:36:21 2      Vinnande bud

Tilgman Keramik