UR & KLOCKOR / Golvur / Golvvas 16165428
nr 1616 5428
Marian Zawadzki
(1912-1978), Sverige
Golvvas, Tilgman Keramik, Signerad, daterad 1966. Höjd: 56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:45:26
300 kr
Tilgman Keramik
Marian Zawadzki
nr 1616 5428
Marian Zawadzki
(1912-1978), Sverige
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 29 april 2024 |
Tilgman Keramik