GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvas 14959159

nr 1495 9159

Golvvas

porslin, Kina, 1800-tal. Höjd: 42 cm

Kondition: nagg

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 10 oktober 2022
kl 19:05:48

4/10 13:46:41 1      300 kr
10/10 18:26:28 2      Vinnande bud