GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 13592309
nr 1359 2309
VASE
China. Height: 58, minor cracks, wear.
Kina. Höjd: 58 cm
Condition: nagg, slitage
600
SEK 150
Monday November 9 2020
at 18:44:53
150 kr