GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 13592309

nr 1359 2309

VASE

China. Height: 58, minor cracks, wear.

Kina. Höjd: 58 cm

Condition: nagg, slitage

600

SEK 150

Monday November 9 2020
at 18:44:53