UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 5453574

nr 545 3574

Golvur

1700/1800-tal, höjd: 200 senare bemålning, urverk medföljer, (renoveringsobjekt)[skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 6 oktober 2008