UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 11075671
nr 1107 5671
Golvur
1800-tal, höjd: 208 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 maj 2017
kl 20:53:59
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
Golvur
Kondition: slitage, skador
nr 1107 5671
Golvur
1800-tal, höjd: 208 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 600 kr |
måndag 8 maj 2017 |