BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Golvljusstake 12224275

nr 1222 4275

Golvljusstake

Empirestil. Höjd: 100

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 10 december 2018
kl 19:11:54

5/12 21:33:15 1      1.300 kr
10/12 15:02:01 2      Vinnande bud