BELYSNING / Golvlampor / Golvlampor 15837132
nr 1583 7132
Golvlampor
3 st, Möllers Armatur, Eskilstuna, "MAE 4426". Höjd: 117 cm ca
Kondition: slitage, skador, färgbortfall, en ranglig.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:13:20
3/12 15:12:59
300 kr
4/12 16:40:15