BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 15763084

nr 1576 3084

Golvlampa

Hemi Klot I. Höjd: 129 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 6 november 2023
kl 20:28:57