![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Diverse / Golvaskkopp 11108110
*
nr 1110 8110
Golvaskkopp
1960-tal, höjd: 67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:44:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/5 19:34:34
1
Vinnande bud
22/5 16:43:03
2
200 kr
22/5 16:43:03
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvaskkopp
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 20:24
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 18:53
-
6354 Blomsterbord
koppar / metallben. Bredd: 65 cm, djup: 33 cm, höj..//
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 18:02
-
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 20:43
-
6068 Hänglås
2 st, Polhem, metall. Längd: 10 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 19:28
-
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 18:05
*
Golvaskkopp
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8110
Golvaskkopp
1960-tal, höjd: 67 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/5 19:34:34 | 1 | Vinnande bud |
22/5 16:43:03 | 2 | 200 kr |
22/5 16:43:03 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{46E69EE3-B09D-4A12-9CFC-FD073B06049C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvaskkopp
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 20:24 -
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 18:53 -
6354 Blomsterbord
koppar / metallben. Bredd: 65 cm, djup: 33 cm, höj..//
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 18:02
-
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 20:43 -
6068 Hänglås
2 st, Polhem, metall. Längd: 10 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 19:28 -
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 18:05