ART / Watercolor paintings & Drawings / Glass painting 7908336

nr 790 8336

GLASS PAINTING

China, 19th century, 41x28, damages.

Kina, 1800-tal, 41x28

Condition: skador

SEK 500

Monday November 12 2012
at 18:07:26