GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glascollage 15123114

nr 1512 3114

Agneta Flock

(f. 1941), Sverige

Glascollage, Signerad, daterad 2001 cm, yttermått inklusive ram: 41,5x41,5

Agneta Flock, svensk textilkonstnärfödd 1941.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 december 2022
kl 18:18:29

17/12 13:20:50 1      Vinnande bud

Agneta Flock

Läs mer om Agneta Flock