KONST / Skulptur & konsthantverk / Gipsrelief 11543280

nr 1154 3280

Gipsrelief

monogramsignerad BH, 3 flickor, daterad 48,54x35

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 8 januari 2018
kl 20:18:53