KONST / Litografier / Gicléetryck 13913046

nr 1391 3046

Gicléetryck

Kc-Json, "Reflections of hendaye". Signerad, numrerad 22/50, oramat löst blad, bladets mått: 28x37 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:18