Ã–VRIGT / Mattor / Gashgai 7055011

nr 705 5011

Gashgai

Tidigt 1900-tal, 200x290

Kondition: jämnt ställvis hårdare slitage

Utrop:

3.500 kr

Såld:

2.100 kr

måndag 25 juli 2011
kl 12:20:08