GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Gallerskål 10682038
nr 1068 2038
Gallerskål
porslin, på fot med putti, 1800-tal, diameter: 31 cm, höjd: 30 cm
Kondition: smärre nagg
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 november 2016
kl 18:48:06
14/11 18:23:08