KONST / Ramar / Ram 7884027

nr 788 4027

Ram

1800-tal, ramens innermått: 42 x 32, med etsning

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 oktober 2012
kl 19:15:10

23/10 21:45:07 1      Vinnande bud
29/10 11:30:29 1      justering av budtak

Tilgman Keramik