FURNITURE / Chairs and Stools / Footstools 7292260
nr 729 2260
FOOTSTOOLS
one pair, 19th century, dia 27, wear.
1 par, 1800-tal, dia 27
Condition: slitage
300
SEK 500
Monday December 5 2011
at 19:09:41
100 kr
450 kr
200 kr
400 kr