MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Flygplansmodell 11565214

nr 1156 5214

Flygplansmodell

Concorde Air France, length: 230 cm, wear, damages.

Concorde Air France, längd: 230 cm

Condition: slitage, skador

3000

SEK 4800

Monday January 22 2018
at 20:21:22