Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Flamskvävnad 15758429

nr 1575 8429

Flamskvävnad

Tidigt 1900-tal, Monogramsignerad RW, 41x43 cm

Utrop:

500 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 18:41:54