ÖVRIGT / Musikinstrument / Fiol 7819202
nr 781 9202
Fiol
Renoveringsobjekt, kopia efter Stradivarius, med stråke, i case
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 17:35:43
30/9 10:06:17
1/10 10:03:09
150 kr