ÖVRIGT / Musikinstrument / Fiol 12612066
nr 1261 2066
Fiol
med stråke. Signerad, daterad 1984. Längd: 60cm. Stråke: 74cm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 17 juni 2019
kl 21:01:55
800 kr
1.300 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.700 kr