Ã–VRIGT / Diverse / Filmaffisch 5533069

nr 553 3069

Filmaffisch

"Natt Express" Margaret Lockwood, Rex Harrison, Regi: Carol Reed, 100x68

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 november 2008
kl 20:30:51

17/11 18:13:48 1      Vinnande bud

  • 17 nov

TEMA Filmaffischer

Läs mer om TEMA Filmaffischer