ÖVRIGT / Diverse / Filmaffisch 5533049
nr 553 3049
Filmaffisch
En kvinna under påverkan, manus och regi John Cassavetes, Peter Falk , Gena Rowlands, 100x70
Kondition: vikskador samt slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 november 2008
kl 18:58:57
300 kr
350 kr
17 nov
TEMA Filmaffischer
Läs mer om TEMA Filmaffischer