GLASS & CERAMICS / Figurines / Figurine set 16847371
nr 1684 7371
FIGURINE SET
Meissen, Germany. Height: 21 cm, wear, damages, ej komplett (saknar lock).
Meissen. Höjd: 21 cm
Condition: slitage, skador, ej komplett (saknar lock)
Withdrawn
Monday Mars 3 2025
at 20:46:46