GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuriner 4206154

nr 420 6154

Figuriner

2st, Hummel , 50-tal (1st med lagning)

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 augusti 2006