UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur i fodral 11736311

nr 1173 6311

Fickur i fodral

silver, Robert Roskel, London, Silverfodral

Kondition: slitage, skador,lösa delar

måndag 2 april 2018
kl 19:31:12

Silver