UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur i fodral 11736311
nr 1173 6311
Fickur i fodral
silver, Robert Roskel, London, Silverfodral
Kondition: slitage, skador,lösa delar
måndag 2 april 2018
kl 19:31:12
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver