UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 1136164

nr 113 6164

Fickur

3 st. bl.a 1800-tal skador

Utrop:

1.400 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 21 januari 2002

21/1 12:41:31 1      1.500 kr
21/1 12:51:48 2      Vinnande bud