FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 7358463
nr 735 8463
ARMCHAIRS
one pair, 1930s, wood, lättare slitage i tyg.
1 par, 30-tal, trä
Condition: lättare slitage i tyg
1500
SEK 1000
Monday January 23 2012
at 18:33:44
21/1 13:17:53
23/1 18:31:03