MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9255123
*
nr 925 5123
Fåtölj
Teak
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 19:44:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/11 13:25:33
1
300 kr
17/11 17:34:18
2
350 kr
17/11 17:37:40
3
Vinnande bud
17/11 19:19:21
4
500 kr
17/11 19:19:22
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar teak teakmöbler trä
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09
-
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo"
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57
-
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:26
-
7134 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. VÃ¥r fru, Renov..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37
-
7173 Fåtölj
ljusblå velour, ben med trissor
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:44
-
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:50
*
Fåtölj
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5123
Fåtölj
Teak
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/11 13:25:33 | 1 | 300 kr |
| 17/11 17:34:18 | 2 | 350 kr |
| 17/11 17:37:40 | 3 | Vinnande bud |
| 17/11 19:19:21 | 4 | 500 kr |
| 17/11 19:19:22 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar teak teakmöbler trä
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09 -
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo"
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57 -
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:26
-
7134 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. VÃ¥r fru, Renov..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37 -
7173 Fåtölj
ljusblå velour, ben med trissor
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:44 -
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:50



