FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 8493463
nr 849 3463
ARMCHAIR
Gripsholmsmodell, wear, damages.
Gripsholmsmodell
Condition: slitage, skador
SEK 1300
Monday September 30 2013
at 20:42:19
150 kr
300 kr
700 kr
500 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr