GLAS OCH KERAMIK / Glas / Fat 5656195

nr 565 6195

Fat

Kina, 1700-tal, Famille Rose, längd: 29

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 februari 2009
kl 19:39:09

9/2 17:32:46 1      Vinnande bud