GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 3594653

nr 359 4653

Fat

3st, Kina 1700-tal (2st med nagg) L.36+34+31

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 2 maj 2005