nr 1083 7773
Fat
Kina, 1700-1800-tal, Famille Rosedekor, diameter: 34 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
| Utrop: |
1.000 kr |
| Såld: |
150 kr |
måndag 16 januari 2017 kl 19:18:16
| Tid |
Kund |
Bud |
14/1 11:08:46
100 kr
15/1 23:21:01