MÖBLER / Soffor / Fästmanssoffa 6412594

nr 641 2594

Fästmanssoffa

1890-tal

Kondition: slitage/skador

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 24 maj 2010
kl 18:44:22