KONST / Litografier / Färgserigrafi 17002029
nr 1700 2029
Owe Gustafson
(f. 1940), Sverige
Färgserigrafi, Motiv ur "Fem myror är fler än fyra elefanter". Oramat löst blad, Signerad, numrerad 112/300. Bildmått: 21x30, bladets mått: 31x40 cm
Owe Gustafson, svensk konstnär född 1940.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:03:30
300 kr
350 kr
600 kr