KONST / Litografier / Färglitografier 16152087
nr 1615 2087
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografier, 2 st, Kompositioner. Signerade, numrerade 10/150, daterade -97,25x25 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 37x36 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:43:34
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
22 apr
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal