ART / Lithographs / Litographs 15218261
nr 1521 8261
LITOGRAPHS
2 pcs, birds, old, 'Dipper & Kingfischer'. Diameter: 16 cm, outer dimensions including frame: 29x23,
2 st, fåglar, modell äldre, "Dipper & Kingfischer". Diameter: 16 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 29x23 cm. Ej signerad
300
SEK 100
Monday February 13 2023
at 19:22:12
12/2 16:21:43