KONST / Litografier / Färglitografier 15218261
nr 1521 8261
Färglitografier
2 st, fåglar, modell äldre, "Dipper & Kingfischer". Diameter: 16 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 29x23 cm. Ej signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 februari 2023
kl 19:22:12
12/2 16:21:43