KONST / Litografier / Färglitografi 15464190
nr 1546 4190
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Kvinna. Signerad, numrerad 81/295, yttermått inklusive ram. 30x22 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:38:58
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr