/ / Färglitografi
nr 235 7215
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Lenght: ()
Färglitografi , Sven X:et Erixson, sign ej numrerad, 49x42
800
SEK 550
Monday April 28 2003
at 16:00:00
Sven X-et Erixson
Read more about Sven X-et Erixson