KONST / Litografier / Färglitografi 9489397
nr 948 9397
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Suzanne Nessim (f. 1944), 29/95, kvinna i båt, signerad, -87, motivet: 38x28
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 mars 2015
kl 20:29:26
150 kr
300 kr
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim