KONST / Litografier / Färglitografi 15232009
nr 1523 2009
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Stockholm. Signerad, numrerad 83/260, daterad -70. Färglitografi, bildmått: 36x49 cm, yttermått inklusive ram: 49x61 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:01:01
5/2 22:10:33
600 kr
10/2 17:31:25
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas