ART / Lithographs / Litograph in colors 8493215
nr 849 3215
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sign 1980, Kvarnholmen, sheet: 70 x 100, Löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS (F), Stig Claesson Slas (1928-2008), Sign 1980, Kvarnholmen, bladets mått: 70 x 100
Condition: Löst blad
Stig Claesson Slas, born 1928 in Stockholm, dead 2008, Swedish painter.
800
SEK 450
Monday September 30 2013
at 18:39:21
28/9 19:23:50
400 kr
30/9 14:58:39
Stig Claesson Slas
Read more about Stig Claesson Slas