KONST / Litografier / Färglitografi 9579155
nr 957 9155
Färglitografi
signerad, Hamnmotiv, 113/250, motivet: 42 x 29
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 april 2015
kl 20:59:25
100 kr
150 kr